Limba
Lider de piata in TEHNICA CLIMATIZĂRII

Locuri de munca

Mai jos veti gasi o prezentare generala a posturilor vacante actuale. Daca nu gasiti nici un loc de munca vacant mai jos, nu ezitati sa ne trimiteti o cerere deschisa. Trimiteti cererea dumneavoastra la:

Mark SRL
In atentia departamentului resurse umane
Str. Kos Karoly nr. 1 A
540297 Targu Mures
Romania

Sau ne puteti trimite aplicatia dumneavoastra prin e-mail la: office@markromania.ro

Reprezentant vanzari HVAC

Compania Mark, unul dintre cei mai mari producatori de produse destinate incalzirii si ventilarii spatilor industriale din Europa cauta pentru sediul din Romania, reprezentant vanzari HVAC pentru urmatoarele judete: Sibiu, Brasov, Arges si Prahova.

Cerinte:

  • Minim 3 ani experienta intr-o pozitie similara ( vanzarea echipamentelor HVAC/instalatii)
  • Studii superioare tehnice, de preferat inginer instalatii in constructii
  • Obligatoriu experienta in vanzari si munca de teren
  • Atitudine independenta si responsabila
  • Abilitati de negociere
  • Independenta in organizarea activitatii zilnice
  • Fluenta in exprimare in limba engleza
  • Abilitati de comunicare excelente
  • Experienta in utilizarea PC
  • Permis de conducere categoria B.

Descrierea postului:

  • Viziteaza si pastreaza legatura cu clientii existenti si dezvolta noi relatii in urmatoarele judete: Sibiu, Brasov, Arges si Prahova.
  • Ofera consultanta tehnica si comerciala celor interesati de servicile Mark in zona alocata
  • Urmareste procesul de vanzare de la conceptie / ofertare pana la incasarea contravalorii marfii
  • Intocmeste si trimite rapoarte in legatura cu activitatea sa
  • Supravegheaza evolutia pietii, adaptandu-se la aceasta prin mijloacele puse la dispozitie si dupa consultarea in prealabil cu superiorii sai
  • Tine legatura cu directorul de vanzari si cu personalul de la birou
  • Este responsabil pentru atingerea targetului de vanzari

Oferim:

  • salariu atractiv si commision din vanzari
  • carte de munca
  • training

© Mark 2018 | Disclamer | Conditii livrare | Disclamer | Declaratie de Confidentialitate | Newsnet